עוד נזיקין

נגרם לך נזק לרכב מתאונה? רוצה לקבל פיצויים מקסימאליים? במהירות? חיסכון בהוצאות? עו"ד רני רוזן זרחיה, מעל 12 שנות ניסיון ישיג עבורך את הפיצוי המקסימאלי במינימום הוצאות ובאפקטיביות מרבית.

את מי לתבוע? 

ניתן לתבוע פיצוי כספי בגין נזקי רכוש לרכב הן את האחראי לקרות התאונה והן את חברת הביטוח שלו. נהגים רבים נוהגים לעשות ביטוח צד ג' על מנת להימנע מפיצוי נזקי רכוש לצד שלישי. כאשר יש ביטוח צד ג', מי שישלם בפועל עבור נזקי התאונה היא חברת הביטוח שביטחה את האחראי לתאונה בביטוח צד ג'. חשוב להיוועץ עם עוד נזיקין בשלב מוקדם.  

אם לניזוק יש ביטוח מקיף הוא יכול לתבוע את חברת הביטוח שלו שתקזז בעצמה את הנזקים מחברת הביטוח של המזיק. אולם, אם הצד השני אשם בתאונה, מומלץ להימנע מהפעלת פוליסת הביטוח המקיף שתייקר את הפרמיות. פנה להסדרת ייצוג אצל עוד נזיקין וותיק ומנוסה. 

עוד נזיקין- ייצוג משפטי 

רני רוזן זרחיה, עורך דין נזיקין, מעל 12 שנות ניסיון, משיג ללקוחותיו השיגים מרשימים, במינימום הוצאות ובאפקטיביות מרבית.
 

תביעות רכוש הינם תביעות נפוצות והדיון בהן הינו מהיר, שמשמעותו כי התיק יתנהל בצורה מהירה ויסתיים, לרוב, לאחר דיון אחד.

הדיון שיערך בבית המשפט ידון במחלוקת העובדתית שבין הנהגים. יישוב גרסאות סותרות של הנהגים לרבות כפי שנמסרו בטופס ההודעה הראשוני שהועבר לחברת הביטוח. בסוף הדיון ייתן ביהמ"ש פסק דין הן בשאלת האחריות והן בשאלת הנזק.  

רני רוזן זרחיה, משרד עורכי דין בתל אביב. חדלות פירעון והוצאה לפועל

האם כדאי להפעיל את פוליסת הביטוח המקיף? 

פעמים רבות מחוסר ידע אנו נוטים להפעיל את פוליסת הביטוח המקיף של הרכב. אולם מעטים יודעים שפעולה זו גוררת אחריה הפסדים. שכן נצטרך לשלם השתתפות עצמית וחברת הביטוח תייקר את הפרמיות נוכח "היעדר הנחת תביעות". פעולה זו אינה מומלצת משום שהנפגע זכאי להגיש תביעה כנגד הנהג הפוגע וחברת הביטוח של הרכב הפוגע. מבלי לגרור אחריו את התשלומים הנלווים לכך. כאשר משווים בין שתי הדרכים, ברור כי הגשת תביעה ישירות כנגד הנהג הפוגע עדיפה לאין ערוך מהפעלת פוליסת המקיף.

דוח שמאי להוכחת הנזק

בכל תיק נזק רכוש לרכב דרוש חוות דעת שמאי להערכת נזקי הרכוש שנגרמו לרכב כתוצאה מתאונה.  בכל תביעה אותה אנו מלווים, שמאי העובד עם משרדנו יעריך את הרכב הנפגע.

עוד נזיקין

כמה כסף מגיע לך? 

על תביעה לנזקי רכוש בתאונת דרכים חלות הוראות פקודת הנזיקין. הוראות חוק חוזה הביטוח. הוראות המפקח על הביטוח והחוקים הכלליים. וכן הוראות פקודת התעבורה. התנאי הראשון הוא להוכיח את אחריות המזיק. לדוגמא: בגין אי מתן זכות קדימה, אי שמירת מרחק וכיוצ"ב. רק לאחר שהתנאי הראשון מתקיים. ניתן לבחון את שאלת היקף הנזק שנגרם בעקבות התאונה. לכתב התביעה חובה לצרף חוות דעת של שמאי רכב להוכחת הנזק. אם יש מחלוקת שמאית בין הצדדים ימנה בית המשפט שמאי מטעמו.

גובה הכסף שמגיע לך נקבע בחוות דעת השמאי בתוספת הוצאות משפט ושכ"ט עורך דין כדין. 

 

רני רוזן זרחיה, משרד עורכי דין בתל אביב. חדלות פירעון והוצאה לפועל

נפצעתם או שנגרם לכם נזק ואתם זקוקים לייצוג משפטי, אל תהססו ופנו אלינו עוד היום, אנחנו נילחם כדי להבטיח שתקבלו את הפיצויים האופטימליים במהירות המקסימאלית. רני רוזן זרחיה, משרד עורכי דין, עוד נזיקין, מעל 12 שנות ניסיון.

צור קשר מיידי,
לייעוץ בנושא עוד נזיקין

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך