עורך דין לגביית חובות

חייבים לך כסף עבור עבודה שביצעת או מוצר או שרות שמכרת? נמאס לך לרדוף אחרי מישהו שחייב לך כסף? מחזיק שקים חוזרים? הבנק הודיע שהשיק חזר א.כ.מ? מוגבל? נ.ה.ב? נתקלת בסרבני תשלום בטענות שונות? 

מדוע חייבים לפנות לעורך דין לגביית חובות?

חובות עלולים להוביל למצוקה תזרימית ואף לקריסה מוחלטת. לכן חשוב שתיקח עורך דין לגביית חובות בשלב מוקדם של הסכסוך. כיום ישנם מקרים רבים שהחייבים מבריחים נכסים או  שהתערבות לשכת ההוצאה לפועל לא מספיקה. לכן יש צורך בנקיטת דרכים מהירות ויצירתיות לגביית החוב באמצעות עורך דין לגביית חובות. כך שעבודתו תהיה מהירה ואפקטיבית עד כמה שניתן.

 עו"ד רני רוזן זרחיה בעל וותק של מעל 12 שנים בגביית חובות. משיג ללקוחותיו הישגים מרשימים במינימום הוצאות קיצור זמני הגבייה ובאפקטיביות מיירבית. הערכת מצבו הכספי של החייב ושקלול עלויות ביחס לסיכויי גביית החוב חשובים במיוחד. אין כל טעם לשלם "כסף חי" על חוב ללא סיכויי גבייה, כאשר החייב הוא אביון שאין לו דבר, אין תכלית בנקיטת הליכי גבייה.

עורך דין רני רוזן זרחיה לגביית חובות אבודים

חייבים לך כסף? קח עורך דין לגביית חובות!

הסיכוי לגבות את החוב גדל משמעותית כשהזוכה מיוצג על ידי עורך דין לגביית חובות. הניסיון העשיר של משרד עו"ד רני רוזן זרחיה, התמחותו בהליכים כספיים, בהליכי הוצאה לפועל, פשיטות רגל, הרמת מסך התאגדות ועוד- הם אלה המסייעים לנקוט, ללא דיחוי ובהצלחה רבה, בהליכים משפטיים ייחודיים, המתאימים למקרה ולחייב הספציפי.  

אנו מציעים פתרון מעטפת משפטית רחבה הן לאזרחים הנתקלים בחוב חד פעמי והן לבעלי עסקים ומנהלים של חברות הנדרשים לגביית חובות שוטפת. 

במשרדנו מערכת מסודרת ומקצועית, אשר מנצלת את מלוא הכלים החוקיים הקיימים, לצורך גבייה מהירה ויעילה של החוב.

משרדנו יעריך עבורכם את עלויות הגביה, הזמן שייקח עד שתראו את כספכם, אם בכלל. והחשוב מכל – אם תחליטו  לנקוט בהליכי הוצאה לפועל, ננהל אותם עבורכם.

גביית חובות עו"ד רני רוזן זרחיה

דוגמא לדרך יצירתית לגביית חובות אבודים:

לקוח משרדנו נתן לחבר שלו הלוואה של 100,000 ש"ח כנגד מסירת שק ביטחון. החייב לא עמד בתשלומי ההלוואה, השק חולל מהסיבה א.כ.מ, ולכן הוגש לביצוע בהוצאה לפועל. במשך שנים הלקוח ביצע פעולות לגביית החוב במסגרת ההוצאה לפועל- שלא צלחו.

לאחר שהחייב נפטר ולפני שנפרעה ההלוואה הגיע התיק לטיפולנו. מיד הוגשה תביעה נגד האלמנה לתשלום החוב בטענה שההלוואה ניתנה לטובת התא המשפחתי ובכל מקרה יש להכיר בחזקת השיתוף בחובות, לפיה האלמנה חבה במחצית חובות בן זוגה. כך, שניתן לפרוע מהאלמנה את ההלוואה.

 

בית המשפט:

בהתאם לפסיקת ביהמ"ש העליון ניתן לתבוע את בן הזוג שנהנה מהכנסות החייב, על חובות שיצר בדרך הרגילה בעת קיומה של שותפות, בעת שבני הזוג מנהלים חיי משפחה תקינים. 

במקרה הנדון ולאור הפסיקה הנ"ל בית המשפט חייב את האלמנה בתשלום מלוא ההלוואה שנטל המנוח מלקוח משרדנו וזאת, בתוספת הוצאות משפט ושכר טרחת עו"ד ומע"מ כדין. 

אנשים רבים מתקשים לגבות את התשלום המגיע להם בזכות ובדין. אם נקלעתם למצב של חוב שלא שולם והנכם רוצים לגבות את החוב בדרך מהירה ואפקטיבית, פנה לעורך דין לגביית חובות, משרד רני רוזן זרחיה– ניסיון רב בגביית חובות אבודים ובהגנה מפני הליכים אלו בבתי המשפט  ובערכאות הערעור. 

צור קשר מיידי,
לייעוץ בנושא עורך דין לגביית חובות

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך