עורך דין למחיקת חובות

נקלעתם לחובות? מתמודדים עם נושים? עיקולים? הוצאה לפועל? רוצים לבטל את החובות? לצאת לדרך חדשה? לחזור למסלול חיים נורמאלי? עו"ד רני רוזן זרחיה, אחוזי הצלחה גבוהים בהפחתה וביטול חובות עיכוב וביטול הליכים. יחס אישי ואנושי.

מדוע חייבים לפנות לעורך דין למחיקת חובות?

חובות עלולים להוביל למצוקה תזרימית ואף לקריסה מוחלטת. חשוב לפנות לעורך דין למחיקת חובות המכיר היטב את הליכי חדלות פירעון ופשיטת רגל. עורך דין למחיקת חובות יודע מה היתרונות והחסרונות של כל הליך. יכול להמליץ על תכנית פעולה מיטבית לטיפול בחובות. אתה לא חייב להתמודד לבד עם המצב! יש דרך לקבל הפטר מחובות!

רני רוזן זרחיה, משרד עורכי דין. עם ניסיון של מעל 12 שנים בחדלות פירעון ופשיטת רגל. יש לנו פתרון מהיר ומדויק בטיפול בחובות. 

במסגרת הטיפול המשפטי, נבחן את נסיבות יצירת החובות ונבחר בדרך הנכונה ביותר עבורך למחיקת חובות.

ישנן אפשרויות שונות למחיקת חובות.  חלקן מבוססות על הסדרים מול הנושים. חלקן מבוססות על נקיטה בהליכים משפטיים מול הנושים, ככל שהדבר אפשרי, שלא במסגרת חדלות פירעון, זוהי בהחלט דרך מועדפת. אם לא, תמיד נוכל לפנות לדרך של חדלות פירעון.  

עם מתן הצו לפתיחת הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי. אנו דואגים לעכב ואף לבטל הליכי הוצאה לפועל כנגד חייבים. לאחד תיקים. לקבוע צווי תשלומים נמוכים שיאפשרו המשך שגרה כלכלית נוחה. כמו כן, להביא לכדי ביטול מרבית העיקולים והגבלות שהוטלו במסגרת הליכי הוצאה לפועל. בסוף ההליך להגיע לתוצאה המיוחלת למחיקת חובות ויציאה לדרך חדשה. 

מהו בעצם הליך חדלות פירעון?

חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מאפשר הזדמנות שנייה ושיקום כלכלי. לכל אדם או עסק שאינו מסוגל לעמוד בחובות ובהתחייבויות. ולקבל "הפטר" ומחיקה של כל החובות. 

תחילת ההליך היא הגשת בקשה למתן צו לפתיחת הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכליקבלת הצו מכריזה על כניסת החייב להליך חדלות פירעון. בסיום ההליך יינתן צו הפטר, המבטל כמעט את כל חובותיו של החייב והוא יוכל לפתוח דף חדש בחייו ולצאת לדרך חדשה.

אם חובו של האדם הוא בין 50 אלף שקלים עד 150 אלף שקלים התיק מתנהל בהוצאה לפועל הקרובה לעיר מגוריו.
במקרה שהחוב מעל 150 אלף שקלים תיקו מתנהל בבית המשפט השלום הקרוב לעיר מגוריו.

עורך דין נזיקין תל אביב

דוגמא לדרך יצירתית לביטול חובות:

לקוח משרדנו הגיע אלינו על מנת שנגיש עבורו בקשה לחדלות פירעון. הלקוח היה בחובות של למעלה מ-600 אלף ש"ח. רבצו על הלקוח עיקולים, ההגבלות, עיכוב יציאה מהארץ, במשך למעלה מ- 25 שנים, עוד מהתקופה שבה היה מצוי בהליכי גירושין מורכבים.  

מבירור שערכנו עלה כי מקור החובות הינו בשיקים שמשכה האישה מחשבון הבנק המשותף. לכן תיקי ההוצאה לפועל נפתחו נגד שני בני הזוג, אף שמי שחתם על השיקים הייתה האישה בלבד. 

לאחר ניתוח המצב וניהול מאבקים משפטיים פרטניים ממושכים נגד הנושים  בבית המשפט ובערכאות הערעור. הצלחנו לגרום לנושים לבטל את כל החובות ללא יוצא מן הכלל וללא כניסה להליך חדלות פירעון. הלקוח יצא לדרך חדשה בלי לשלם לנושים דבר! 

 החלטתם לקחת אחריות ולצאת לדרך חדשה ללא חובות, הצעד הראשון והחשוב ביותר שעליכם לנקוט הוא פניה לעורך דין להפטר חובות מיומן ומנוסה בייצוג חייבים בפשיטת רגל.

עורך דין רני רוזן זרחיה ייצג עד כה לקוחות רבים שעברו ועוברים את תהליך השיקום הכלכלי וקיבלו צו הפטר, ההגבלות מעליהם הוסרו, חובותיהם הופטרו והם שבו לנהל אורח חיים נורמטיבי תוך התנהלות כלכלית חכמה.

צור קשר מיידי,
לייעוץ בנושא עורך דין למחיקת חובות

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך