עורך דין נזקי גוף

נגרמו לך נזקי גוף בתאונת דרכים? רוצה לקבל פיצויים מקסימאליים בגין נזקי גוף? במהירות? בחיסכון בהוצאות? רני רוזן זרחיה, משרד עורך דין נזקי גוף, מעל 12 שנות ניסיון ישיג עבורך את הפיצוי המקסימאלי במינימום הוצאות ובאפקטיביות מרבית.

את מי תובעים בגין נזקי גוף שנגרמו מתאונת דרכים?

  

נגרם לך נזק גוף מתאונת דרכים הנך זכאי לתבוע את חברת הביטוח של הרכב בו השתמשת בעת התאונה.  במקרה שנפגעת כהולך רגל מרכב הנך זכאי להגיש תביעה נגד חברת הביטוח של הרכב הפוגע.  במקרה של "פגע וברח" או כאשר מי שנהג ברכב לא היה מבוטח בביטוח חובה- הנך זכאי להגיש את התביעה נגד “קרנית” שתפקידה לפצות נפגעי תאונות דרכים שאין להם אפשרות לתבוע חברת ביטוח.  נפצעת בתאונת דרכים, צור קשר מיידי עם עורך דין נזקי גוף, עו"ד רני רוזן זרחיה, לקבלת ייעוץ משפטי פרטני, כמה שיותר קרוב למועד התאונה.

עורך דין נזיקין תל אביב

כמה כסף מגיע לנפגע בתאונת הדרכים ?

 

בעקבות הגשת התביעה. בית המשפט ממנה מומחים בתחום הרפואי הרלוונטי לצורך הערכת אחוזי הנכות הרפואית שנגרמה לנפגע כתוצאה מהתאונה. על בסיס אחוזי הנכות הרפואית שנקבעו עקב תאונת הדרכים, עורך הדין מכין את תחשיב הנזק ומעריך את סכום הפיצוי המגיע לנפגע בתאונת דרכים. 

הפיצוי מחושב בהתאם לגילו של הנפגע. מועד התאונה. יתרת שנות עבודתו עד לגיל פנסיה. שכרו הממוצע לפני ואחרי התאונה. סוג הנזק הרפואי שנגרם והשפעתו התפקודית. כמו כן, החישוב נערך על בסיס נסיבותיו האישיות של הנפגע. הסיוע שניתן לו על מנת שישוב לאיתנו ויחלים מנזקי התאונה.   

הפיצוי מורכב מראשי נזק כדלקמן: אבדן שכר בגין התאונה. הפסד זכויות סוציאליות כתוצאה מאבדן השכר. פיצוי בגין ימי אשפוז וניתוחים. הוצאות אשר נגרמו לנפגע כתוצאה מהתאונה ואינן מכוסות על ידי קופות החולים. הערכה של כאב וסבל אשר נגרמו לנפגע. עלויות שיקום והתאמת דיור. רכישת מכשירי עזר רפואיים. הוצאות משפט ועוד.

ככל שנקבעים אחוזי נכות תפקודית גבוהים יותר – סכום הפיצוי גבוה יותר. נפצעת בתאונת דרכים, צור קשר מיידי עם עורך דין נזקי גוף, עו"ד רני רוזן זרחיה, לקבלת ייעוץ משפטי פרטני, כמה שיותר קרוב למועד התאונה.

עיקרון ייחוד עילה:

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע עקרון אשר נקרא "ייחוד העילה" ומשמעותו כי נפגע אשר חוסה תחת כנפי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים יכול להגיש תביעה כנגד מבטח החובה (או קרנית) בלבד ואינו יכול להגיש תביעה על פי פקודת הנזיקין (למשל עקב הפרה חובה חקוקה או רשלנות), למעט במקרים יוצאי דופן, ובלבד שלא יקבל כפל פיצוי. 

לעקרון ייחוד העילה עשוי להיות השלכות גם לעניין לגובה הפיצוי שניתן לקבל בגין האירוע באחריותו של אדם אן גוף אחר. לפיכך, בכל מקרה ומקרה של תאונה בדרכים אנו ממליצים לפנות לעורך דין הבקיא בתחום, טרם התחלת מימוש הזכויות בהליכים משפטיים. נפצעת בתאונת דרכים, 

 עורך דין נזקי גוף- ייצוג משפטי

משרדנו מעניק שירות משפטי מלא הכולל ליווי וייצוג לאורך כל ההליך מתחילתו ועד לסיום התביעה בהצלחה. משרדנו מייצג לקוחות מכל הארץ. אנו נלחמים על כל תיק, כדי לספק ללקוחותינו את הפיצוי המרבי המגיע להם.

נפצעתם או שנגרם לכם נזק גוף מתאונת דרכים ואתם זקוקים לייצוג משפטי. תתקשרו אלינו עוד היום. אנחנו נילחם כדי להבטיח שתקבלו את הפיצויים המגיעים לכם. רני רוזן זרחיה, משרד עורכי דין, עורך דין נזק גוף, מעל 12 שנות ניסיון. ישיג עבורך את הפיצוי המקסימאלי. במינימום הוצאות ובאפקטיביות מרבית.

רני רוזן זרחיה, משרד עורכי דין בתל אביב. חדלות פירעון והוצאה לפועל

צור קשר מיידי,
לייעוץ בנושא עורך דין נזקי גוף

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך