תביעת ביטוח סיעוד

האם בן משפחתך הפך לחולה סיעודי? חברת הביטוח דחתה אתכם? מתקשים לקבל את הפיצוי מכוח הפוליסה? עו"ד רני רוזן זרחיה, בעל ניסיון של מעל 12 שנה ישיג עבורך את פיצוי הביטוח הסיעודי במינימום הוצאות ובאפקטיביות מירבית.

מהיא תביעת סיעוד?

 

תביעת ביטוח סיעוד הנה תביעה המוגשת כנגד חברת הביטוח על מנת לקבל את כספי הביטוח הסיעודי מכוח הפוליסה. לצערנו במקרים רבים בני המשפחה נאלצים להתמודד עם בירוקרטיה וקשיים רבים במימוש הזכויות המגיעות על פי פוליסת הביטוח הסיעודי.

למרות שחברת הביטוח גבתה במשך שנים את תשלומי הפרמיה. דווקא ברגעים הקשים ביותר שאדם הופך סיעודי, מוצאים עצמם בני המשפחה מתמודדים פעמים רבות עם קושי נוסף – דחיית תביעת ביטוח סיעוד על-ידי חברת הביטוח, בין אם בנימוק של "היעדר גילוי" מלוא המידע הרפואי בהצטרפות לביטוח ובין אם בנימוק של היעדר "תנאי הזכאות" שהאדם אינו נחשב סיעודי, למרות שחברת הביטוח גבתה במשך שנים את הפרמיות בלי למצמץ. 

נדחיתם על ידי הביטוח הסיעודי. מטרטרים אתכם "בלך ושוב". פנו אלינו עוד היום. ואנחנו נילחם כדי להבטיח שתקבלו את כספי פוליסת הסיעוד שמגיעים לכם.  רני רוזן זרחיה, משרד עורכי דין, מעל 12 שנות ניסיון, בתביעות סיעוד.

מהם התנאים להגשת תביעה לפוליסת סיעוד?

 

יש לבדוק האם האדם יכול לבצע פעולות הללו:

1. לקום ולשכב.

2. להתפשט ולהתלבש.

3. להתרחץ.

4. לאכול ולשתות.

5. לשלוט על הסוגרים.

6. ניידות.

אי יכולת לבצע 50% מהפעולה ומעלה + 3 פעולות לפחות מהרשימה משמעה כי הפוליסה תקפה והאדם זכאי לפיצוי חודשי לתקופה האמורה (הכל בכפוף לתנאי  הפוליסה). 

לחלופין, אם האדם יכול לבצע את הפעולות הנ"ל, עדיין יכולה הפוליסה להיות תקפה, במקרה שהאדם "תשוש נפש" . תשישות נפש מוגדרת כך:

"תשישות נפש" – פגיעה ביכולת הקוגניטיבית של המבוטח וירידה ביכולתו האינטלקטואלית, הכוללת ליקוי בתובנה ובשיפוט, ירידה בזיכרון לטווח ארוך / קצר וחוסר התמצאות במקום ובזמן הדורשים השגחה במרבית שעות היממה על פי קביעת רופא בתחום, שסיבתה במצב בריאותי כגון: אלצהיימר או בצורות דמנטיות שונות".

מילוי תנאי הפוליסה מצריכים בדיקה על ידי רופא גריאטרי או פסיכו-גריאטר. משרד רני רוזן זרחיה עורכי דין, עובד עם מומחים רפואיים בעלי ניסיון רב בכתיבת חוות דעת רפואיות בתחום הסיעוד ובעלי ניסיון בהופעה בבתי המשפט.

חשוב לדעת:

במקרה בו נדחיתם על ידי חברת הביטוח – זה לא סוף פסוק, צרו איתנו קשר ונדאג שתקבלו את מה שמגיע לכם!

תביעת ביטוח סיעוד

צור קשר מיידי,
לייעוץ בנושא תביעת ביטוח סיעוד

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך